زمان در گذر پنج روز از حضور فصلنامه سراسری تزرو در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور


امروز هجدهم آبان ماه، پنجمین روز از حضور فصلنامه سراسری تزرو در نمایشگاه مطبوعات در کنار سایر اصحاب رسانه است که طی این چند روز غرفه ” ۳۹۴” مصلای امام با میزبانی مدیر مسئول و معاون محترم فصلنامه همچنین سردبیر و شورای سردبیری، مهمان دار مدیران ارشد دولتی و رسانه های مطبوعات کشور بود.


photo_2016-11-09_00-15-01


در این بین جلساتی پیرامون نحوه عملکرد و اهداف مطبوعات و رسانه های فرهنگی و هنری میان مسئولان مجلات و روزنامه ها؛ همچنین پوشش خبری رسانه های خبری از فصلنامه تزرو با مصاحبه با سردبیر مجله  آقای “سهند منشی” شکل گرفت.


photo_2016-11-09_00-15-21


براساس تدابیر ستاد مطبوعات کشور، نمایشگاه مذکور تا تاریخ بیست و یکم آبان ماه ادامه دارد که همراهان تزرو در طول برپایی نمایشگاه همانند چند روز گذشته منتظر قدوم سبز علاقه مندان به مطبوعات، نویسندگان و پژوهشگران گرانقدر و آماده پاسخگویی به سوالات و دریافت هر گونه انتقاد و پیشنهاد جهت تداوم و تکامل است که این رابطه دوسویه از قبل و بعد از نمایشگاه مطبوعات به صورت حضوری در دفتر فصلنامه واقع در مجموعه اصفهان سیتی سنتر و گفت و گو و تعامل از طریق شبکه های اجتماعی همانند اینستاگرام، تلگرام برای دوستداران هنر، ادب و گردش امکان پذیر بوده و هست. واضح و روشن است بنا به سهولت در امر خرید، هر یک از شماره های فصلنامه به طور ویژه در نمایشگاه با تخفیف ۲۰ % به مخاطبان گرامی اش ارائه می شود.

امید و برآیند حضور فصلنامه تزرو در این نمایشگاه علاوه بر حمایت مادی و معنوی که تا به امروز از فصلنامه برخاسته از بام اصفهان صورت گرفته است، استواری هر چه بیشتر گام های همراهان تزرو از نظر و نگاه مهمانان این فصلنامه در این چند روز است، چنانکه ثابت شد تزرو از آن همه است.

باشد که در کنار هم برگی از تزرو باشیم …


photo_2016-11-09_00-15-17

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *