فراخوان حمایت و معرفی شماره نخست فصلنامه تزرو در پایتخت


درود بر همراهان و دوستاران تزرو

این یک فراخوان است برای حمایت و معرفی « شماره نخست فصلنامه سراسری هنر، ادب و گردش تزرو» در شهر تهران.

آنچه که اکنون در شماره نخست به آن پرداختیم، «انسان معاصر شهری» است. انسان معاصر و شهر آنچنان در هم تنیده اند که چیزی جز هنر و ادبیات نمی تواند تلاشی در راستای آشکار کردن این تنیدگی کند، هنرمند و نویسنده سالهاست که شگفت زده با این توده انبوه مواجه شده و در پی نشان دادنش بوده است. و چه بهتر که آغاز نشریه را با این معاصریت بی چون و چرا که با ماست و ما در آن زیست می کنیم، پیوند دهیم و به آن بپردازیم.

شماره نخست فصلنامه تزرو در نیمه دوم تیرماه سال جاری، با تیراژ ۵۰۰۰ هزار نسخه از شهر اصفهان و به صورت سراسری در کل کشور منتشر شده و از این میان با توجه به اهمیت بالای شهر تهران به عنوان مرکز فعالیت های هنری و ادبی بخش قابل توجهی از نسخگان نشریه در باجه های مطبوعاتی این شهر توزیع شد.

اینک در آستانه انتشار شماره دوم فصلنامه در ۲۵ مهر ماه سال جاری، از طرف شرکت توزیع این نشریه از تاریخ ۵ مهر ماه حدود ۲۰۰۰ نسخه مجددا در بین باجه های مطبوعاتی منتخب منتشر گردیده است و این فراخوان برای مخاطبین علاقه مندیست که به هر نحو امکان تهیه نشریه برایشان فراهم نشده است.

«فصلنامه هنر، ادب و گردش تزرو» ضمن تاکید بر اهمیت جذب مخاطبین هنردوست پایتخت بر آن است تا با معرفی و جذب حمایت از ایشان و آگاهی رساندن از طریق رسانه های خود در خصوص نحوه توزیع در تمام مناطق شهر تهران بتواند تا پیش از انتشار شماره های بعدی نشریه علاقه مندان را با رویکردهای نشریه از طریق مطالعه شماره نخست فصلنامه، آشنا نماید.

این نوید را می دهیم که از این شماره فصلنامه تزرو علاوه بر عرضه در باجه های منتخب مطبوعاتی در کلیه شهر کتاب ها و همچنین کتاب فروشی های منتخب شهر تهران نیز توزیع گردد.


 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *